İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

TESLİMAT VE KURULUM HİZMETLERİMİZ

Sizindükkan’dan alacağınız mobilya ürünlerinde taşıma ve kurulum hizmetimiz mevcuttur.


Aksesuar kategorisindeki kuruluma ihtiyaç duymayan aksesuar vb. ürünler Türkiye’de hizmet veren ulusal kargo firmaları ile gönderilir.


Taşıma ve kurulum firması olarak sadece mobilya konusunda çalışan, alanında uzman ve tecrübeli personellerden oluşan ekiplerimiz teslimat ve kurulumu gerçekleştirmektedir.

  • Ücretsiz Teslimat hizmeti tüm şehir merkezlerini kapsamaktadır.
  • Şehir merkezlerine uzak ilçe ve köylerde nakliye ücreti farkı çıkabilmektedir.
  • Ücret farkının hesaplanması sipariş verilen ürünün boyutu, özellikleri ve kurulum giderleri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.
  • Alıcı sipariş verdiği ürün ile ilgili bulunduğu bölgeye teslimat ve kurulum şartlarını müşteri temsilcimizi arayarak öğrenmekle yükümlüdür.
  • Ücretsiz teslimat ve kurulum şartlarımız teslimat yapılacak binanın 2.katına kadar geçerlidir. 3. Kat ve daha yüksek katlarda kat başına ve ürün başına taşıma farkı çıkmaktadır.
  • Teslimat bina içerisindeki yük asansörü kullanılarak yapılırsa kat farkı ücreti alınmaz. Ancak bina asansörü ve bina içi merdivenler taşımaya uygun değilse bina dışından yük asansörü kurularak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Burada ortaya çıkacak yük asansörü ücreti bölgeye bağlı olarak ortalama 1500-3000 TL arasında değişmekte olup alıcı tarafından ödenir.
  • Bina içi merdivenlerin ve kapıların taşımaya uygun olup olmadığı alıcı tarafından sipariş verilirken belirtilmesi gerekmektedir. Eğer bina yada oda kapısından sipariş verilen ürünler sığmazsa burada sorumluluk müşteriye aittir.

Ürünleriniz, siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 30 gün içerinde kargoya verilecektir.

Her hangi bir gecikme durumunda müşteri temsilcilerimiz sizin ile iletişime geçecektir.