243 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

Koltuk Takımları

Yaşam alanlarınız ile oturma odası evinizin neredeyse kalp atışıdır. Özellikle aileniz ve sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz, özel anılarınızı zenginleştirdiğiniz, özel misafirlerinizi ağırladığınız koltuk takımları sizindukkan.com ile muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Özgün tasarımlara sahip koltuk takımları herkesin taleplerine yanıt verecek geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Evinizde sevdiklerinizle en çok vakit geçirdiğiniz yer salonlarınızdır. Bu anlamda TV programları izlemek için dahi bu yaşam alanları başrollerdedir. Bu anlamda oturma odasındaki mobilya aksesuarları ve demirbaşlar, evin bu kadar önemli ve merkezi bir bölümünü oluşturduğu için hem aile bireyleri hem de misafirler üzerinde kalıcı bir etki bırakır. Oturma odasını kurarken herkesin dikkatini çeken mobilya aksesuarı doğal olarak koltuk takımıdır. Bir kanepenin konforu, tasarımı, stili ve özellikleri, ev için mükemmel olan ideal kanepe tipine karar verirken odaklanması gereken önemli alanlardan bazılarıdır.

Evinizin renk şemasına ve dekor temasına bağlı olarak, uyum sağlayan bir kanepe modeli seçmelisiniz. Çağdaş, modern, klasik, eklektik, eski püskü şık ve geleneksel, oldukça popüler olan ve oturma odasının düzenini tasarlamak için yaratıcı bir şekilde kullanılabilecek farklı kanepe stilleridir. Koltuk takımınızın konforunu daha da yükseltmek için, birkaç renkli örtü ve tasarım yastıklar yerleştirerek, etrafında uzanmaktan hoşlanacağınız rahat bir mobilya takımı oluşturabilirsiniz. Öyle ki sizindukkan.com ile birlikte geniş koltuk takımı yelpazesi sizlerin ihtiyaçlarına çözüm olanakları sağlamaktadır.

Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evinize alacağınız koltuk takımları sık değiştirilen mobilyalar değildir. Bu sebeple alım esnasında seçici olmak gerekmektedir. Bu aşamada önünüzde büyük alternatifler söz konusu olur. Özellikle sizindukkan.com bünyesinden alacağınız eşsiz ve sayısız koltuk takımları uzun yıllar en modern haliyle yaşam alanlarınızda olur. Böylelikle koltuk takımı alırken başlıca dikkat etmeniz gereken hususlar şunladır.

  • Öncelikli olarak koltuk takımının iskeletine bakılması gerekir. Sağlam iskelet uzun süreler kullanım imkanı sağlar.
  • Salonunuz ve kullanım alanınızın boyutlarına göre koltuk takımı alınmalıdır.
  • Koltuk takımının servis hizmeti ve garanti süresi önemlidir.
  • Kumaşı kolay temizlenebilir, leke tutmayan özelliklere sahip olmalıdır.
  • İhtiyaçlarınıza karşılık verebilecek özelliklere sahip olması gerekir
  • Koltuk takımının olmazsa olmazı minderler ve kırlentler önemli olmaktadır.

Sizindukkan.com bünyesinde sunulan koltuk takımları kumaş, deri ve ahşap olarak bulunabilir. Bunun yanında daha sıcak ve samimi bir kullanım imkanı sağlayan L köşe koltukları da tercih edilebilmektedir.

Koltuk Takımlarında Kumaş Seçenekleri

Kumaş, deneyebileceğiniz çeşitli renk ve stiller sunan bir koltuk takımı üzerinde çok yönlü bir döşeme malzemesidir. Pamuk, yün, ipek gibi kaliteli kumaş malzemelerle tasarlanan kumaş koltuk takımı, dokusu sayesinde odanızın ambiyansını baştan aşağı değiştirebilir. İstediğiniz koltuk takımına karar verirken kumaşın dokusunun dikkate alınması gereken önemli bir nokta olduğunu unutmamak önemlidir. Farklı kumaş dokuları farklı düzeylerde bakım gerektirir, bu nedenle yaşam tarzınıza ve ailenizin ihtiyaçlarına uygun olanı seçin.

Odanızın genel temasına bağlı olarak desenler, nötr gölgeler veya koyu renklerle yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Evinizde minimalist bir tasarıma sahipseniz, nötr kumaş desenleri mükemmel bir seçenek olacaktır. Öte yandan, çağdaş aksesuar ve armatürlerle tasarlanmış bir ev için cesur desenler, sizi ve misafirlerinizi şüphesiz şaşırtacak güzel bir kontrast oluşturacaktır.

Köşe Koltuk Takımları

L koltuk takımı, modern ve çağdaş evlerde giderek daha popüler bir mobilya takımıdır. L şeklindeki tasarım, odanın boş köşelerinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayarak değerli alandan tasarruf edilmesini sağlar. Gayri resmi tasarımı ve görünümü, onu oturma odasında uzanmak ve dinlenmek için tercih edilen bir mobilya seçimi haline getiriyor. Ayrıca, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir mobilya tasarımı yapan ekstra depolama alanı ek avantajı ile L şeklindeki kanepeler de mevcuttur. Birçok modern ev ve dairede alan birinci sınıf olduğundan, L şeklindeki bir kanepe, ev sahipleri için büyük ölçüde esneklik ve uygun fiyat sağlar.

Klasik L şeklindeki koltuk takımının yanı sıra, genel olarak popüler olan L koltuk takımının başka formatları da vardır. Bunlardan biri de mekanın ihtiyacına göre hareket ettirilebilen daha küçük bölümlere ayrılarak esneklik sağlayan köşe koltuklardır. Evde sık sık misafir ağırlıyorsanız ve herkesi rahatça ağırlamak için ek oturma alanına ihtiyacınız varsa, düşünmek için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca, oturma odanızda güzel bir oturma alanı yaratmak için köşeli kanepenin yanına birkaç puf yerleştirebilirsiniz.

L koltuk, evin yaşam tarzına ve dekor ihtiyaçlarına göre kadife, deri ve pamuk gibi çeşitli malzemelerle döşenebilir. Tasarım desenini düzenli bir fiyata yenilemek ve güncellemek istemeniz durumunda, L koltuk döşemesini sık sık değiştirmek de son derece uygundur. Evde fazladan alan olduğundan, L şeklindeki bir kanepenin konumunu sürekli olarak duvara karşı köşeye yerleştirmek yerine oturma odasının tam ortasına da taşıyabilirsiniz. L şeklindeki bir kanepeyi yaratıcı bir şekilde kullanma seçenekleri sınırsızdır.

Sınırsız çeşit ve özelliklere sahip koltuk takımları sizindukkan.com kataloglarındaki yerini almaktadır. Bu anlamda ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunan geniş bir ürün yelpazesinden bahsetmek mümkündür.