149 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

Yemek Odası Takımları

Yemek odası, ister lezzetli bir yemeği paylaşmak ister bir şeyler içmek, hikayeleri paylaşmak ve iyi vakit geçirmek için aile ve arkadaşların bir araya geldiği yerdir. TV gibi dikkat dağıtıcı unsurların olmadığı evinizde size özel bir yer, size sadece sohbetin tadını çıkarmak kalır. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz hoş vakitlerinizde sizlere eşlik eden yemek odası takımları sizindukkan.com geniş ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

Evinizin konforunda yemek masası seçiminin adresi sizindukkan.com sizlere muhteşem yemek masası, sandalye ve mobilyalarına sahip yemek odası takımları sunmaktadır. Birbirinden güzel ürünler modern çizgileri ile evlerinizi şenlendirir. Mutlu yemek pozlarınızın adresi olur. Özellikle Modena Yemek Masası size uyumlu diğer mobilyaları ile birlikte gelmektedir. Yemek masanızın muhteşem beyazı konsolun rengi ile bütünleşmektedir. Aynı zamanda masanız, sandalyeniz ve konsolunuzun ayakları yemek odanıza tasarım ve dekor güzelliği sağlar. Üçlü aynaya sahip konsol aynalar sayesinde odanızı daha geniş göstermektedir. Dilerseniz bu özelliklere uygun Modena TV Ünitesi yemek odanızı tamamlar.

Yemek Odası Takımı Nasıl Seçilir?

Özellikle sık misafiri gelen kişiler yemeklerde eşsiz bir sunum yapmak için yemek odası takımının üzerinde çok durmaktadır. Yapılan araştırmalar bu anlamda zorlu bir süreçtir. Ancak sizindukkan.com sayfalarında size hitap eden yemek odası takımları eşsiz fırsatlar sunar. Yemek odası seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar önemlidir. Bunlar;

  • Alanınızın ölçüsü
  • Masanızın şekli
  • Masanın üretim malzemeleri
  • Masa modeli ve rengi
  • Masa konforu
  • Sandalye ve diğer mobilyalar ile uyumu

Özellikle masa ile sandalyelerin birbiri ile uyumu çok önemlidir. Burada iskeletleri ile ayak renkleri ve birbirine olan bağlantıları dikkat edilmesi gereken başlıca hususlardır. Bu sebeple sizindukkan.com size uyum sağlayan masa ve sandalyeler sunar.

Stil

Yemek masaları çok işlevsel olabilmektedir. Yaşam tarzınızı düşünün, alanı nasıl kullanacaksınız? Yoğun bir trafik alanı mı yoksa ara sıra eğlence alanı mı olacak. Yemek odanız mutfağınızın veya salonunuzun bir uzantısıysa, onu eğlence, yemek hazırlama, el işi veya belki de çocuklarınız için oldukça sık kullanacaksınız. Ödevlerini yapmak için kullanıyorlar. Kolayca zarar vermeyecek, dayanıklı bir yüzeye sahip, biraz daha rahat bir yemek masası isteyeceksiniz.

Alan

Rahat ve odanızın ölçeğine uygun yemek odası mobilyalarına sahip olmak çok önemlidir. Tüm alanı kaplayan veya çok küçük ve kaybolmuş görünen bir masa istemezsiniz. Yeni mobilyanızı satın almadan önce alanınızı ölçtüğünüzden emin olun. Basit bir kılavuz ⅔ kuralına uymak olacaktır. Bu yemek masanızın en yakın duvarın ⅔ uzunluğunu alması gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, bir seferde masanın etrafında kaç kişiyi oturtmayı planladığınızı da unutmayın. Son olarak, masa ile duvar arasında en az 1m mesafe bırakın ki insanlar masadan kolayca oturup kalkabilsin.

Masanın Şekli

Çoğu mekanda işe yaradığı için en yaygın şekil dikdörtgendir. Bunun nedeni çoğu yemek odasının dikdörtgen şeklinde olması ve açık planlı mekanlarda harika çalışmasıdır. Diğer şekiller arasında kare, yuvarlak ve oval bulunur. Bununla birlikte, oturma düzeni söz konusu olduğunda, en az 6, hatta bazı durumlarda daha fazla kişiyi kolayca oturtabileceğinden, dikdörtgen bir masa en iyi seçenektir. Yuvarlak ve dikdörtgen gibi diğer şekiller oturma açısından sizi sınırlandırırken ve masa ne kadar büyükse karşınızdaki kişiden o kadar uzakta olursunuz, bu da masanın etrafındaki herkesle sohbet etmeyi biraz daha zorlaştırır.

Eşsiz Tasarımlara Sahip Yemek Odaları

Ayrı bir yemek odanız varsa kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Dekorasyon seçeneklerinizin sınırı neredeyse gökyüzüdür. Bu sebeple sizindukkan.com sizin için bulunmaz bir seçenek sunar.  Alanınız küçükse veya oturma odasının bir parçasıysa umutsuzluğa kapılmayın. Sizin içinde sizindukkan.com’da yemek odası takımları bulunmaktadır.

Çoğu yemek odasının odak noktası masa ve sandalyelerdir. Sizindukkan.com ile mevcut çeşitlilik şaşırtıcı gelebilir. Hangi stili seçerseniz seçin, kaliteli ürünler söz konusudur. Sandalyeler rahat ve sağlam olmalıdır. Onlarca çeşit sandalyeler ile harmanlayacağınız yemek odası takımları evinize değer katar. Bazı insanlar yemek odası takımlarına kaşlarını çatıyor ama buradaki seçeneklerden bazılarına bakın. Onlar güzel ve muhteşem tasarımlara sahip.

Maceracı olabileceğiniz bir oda varsa, o da yemek odasıdır. Seçeceğiniz renkler sizi yansıtırken aynı zamanda sizi tanımlar. Leylak yumuşak ve sakinleştiricidir, su sohbeti canlandırır, zengin kahverengi rahatlatıcıdır.

Masa Üstü Aydınlatma

Yemek masalarının en önemli argümanlarından biri de aydınlatmadır. Size muhteşem seçenekler sunan sizindukkan.com en modern aydınlatma ürünlerine sahiptir. Özellikle led ithal avizeler sizlerin masanıza değer katarken güzel anılarınızın en büyük şahitleri olmaktadır. Odayı olduğu kadar hayal gücünü de aydınlatan aydınlatmayı seçmelisiniz. Hayallerinizi süsleyen aydınlatmalar ürün kataloglarımızda yer almaktadır. Bir avize her zaman haklıdır. Ancak ışıltılı kristallerle çok daha görkemli bir yemek odanız olabilir. Tamamen farklı bir tasarım isterseniz arka arkaya üç küçük sarkıt lamba veya parıldayan kristalleri çevreleyen dev bir küre olabilir. Sizindukkan ile sınırsız ürün temini söz konusudur.

 

 

 

 

İnegöl Yemek Odası Takımlar

İnegöl mobilya sektörü, yüksek kaliteli ve estetik yemek odası takımlarıyla bilinir. İnegöl Yemek Odası Takımları kategorisi, işlevsel ve şık tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Bu takımlar, kaliteli malzemelerden üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar.

İnegöl Yemek Odası Takımları kategorisi, farklı boyut ve tasarımlarda ürünler sunar. Yemek odanızın boyutuna uygun olarak seçebileceğiniz yemek masaları, geniş aileler için büyük boyutlarda tasarlanırken, küçük evlerde kullanabileceğiniz daha kompakt boyutlarda da bulunur. Ayrıca, yemek masalarının üzerinde kullanılacak sandalyeler de farklı tasarımlarda ve renklerde sunulur.

İnegöl Yemek Odası Takımları kategorisi, kullanılan malzemeler bakımından da geniş bir seçenek sunar. Ahşap, metal, cam gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen yemek odası takımları, evinize farklı bir hava katar. Ayrıca, farklı renk seçenekleriyle de kişisel zevkinize uygun bir yemek odası takımı seçebilirsiniz.

Yemek odası takımları, sadece yemek yeme amaçlı kullanılmaz. Aynı zamanda, özel günlerde ve davetlerde de konuklarınızı ağırlarken kullanabileceğiniz mobilyalardır. İnegöl Yemek Odası Takımları kategorisi, hem işlevsel hem de şık tasarımları ile konuklarınızın beğenisini kazanmanızı sağlar.

İnegöl Yemek Odası Takımları kategorisi, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sayede, yıllar boyunca kullanabileceğiniz uzun ömürlü mobilyalar arasında yer alır. Ayrıca, özel bakım gerektirmez ve kolay temizlenirler.

Sonuç olarak, İnegöl Yemek Odası Takımları kategorisi, estetik ve işlevsel tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Farklı boyut, tasarım ve malzemelerde sunulan yemek odası takımları, evinizin dekorasyonuna uygun olarak seçilebilir. İnegöl mobilya sektörünün kalitesi ve güvenirliğiyle üretilen yemek odası takımları, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı mobilyalar arasındadır.