Yatak Odası Takımı

Modern Takım Odası Takımı

Gardırop

Şifonyer

Komodin

Karyola

Yatak

Baza ve Başlık

Baza ve Yatak

622 sonuçtan 1-21 arası gösteriliyor

Yatak Odası

İçinizde canlandırdığınız yatak odası dekorunu tüm parçaları ile tamamlayabileceğiniz en önemli adres sizindukkan.com olmaktadır. Öyle ki mobilya sektörü ile doğduğu İnegöl ile Türkiye ve Dünya pazarına açılmanın yanında mobilya sektörüne yön veren tarzları ve tasarımları sizlerin dikkatini çekecek güzellik, sağlamlık ve konfor ile evlerinize gelmektedir.

Yatak odaları evlerinizde en özel yerler olmaktadır. Bu anlamda size özel mabetlerinizi renklendirecek, rahat uykunun yanında güzel zamanlar geçirmenizde sizlere eşlik edecek yatak odası takımları klasik çizgilerinin yanında en modern hatlara sahip olmaktadır. Özellikle ev hanımlarının istek ve taleplerine göre şekillenen yatak odası takımları böylelikle çok daha kullanışlı olmaktadır.

Şık, modern dokunuşları veya çekicilikte daha eski bir şeyi tercih eden biri olabilirsiniz. Bu anlamda Sizin Dükkan geniş ürün yelpazesi ile her kesime hitap eden yatak odası takım.arına sahiptir.  İçinizdeki bohem için rustik tarzda bir yatak odası favori tarzınız olabilir.  Ancak sinirli bir kişiliğe sahipseniz, açık yüzeyleri ve cilasız zeminleri olan endüstriyel tarzda bir yatak odası harikalar yaratacaktır. Yatak odanız için benimseyebileceğiniz birden fazla iç tasarım stili ve özelikle yatak odası takımları bulunmaktadır.

Birbirinden farklı mobilyaların bir araya geldiği eklenti ürünler her şeyin yolunda gittiği anlamı taşımaktadır. Bu anlamda yatak odanızı farklı mobilyalar ile eklentiler sayesinde dekor edebilirsiniz. Öyle ki internet sitemizdeki onlarca çeşit yatak odası ve aksesuarlarından biri veya bir kaçı mutlaka size hitap eden çizgilere sahip olmaktadır. Bu aşamada renkler birbiri ile uyumlu olması gerekir. Özellikle tüm görünümü birbirine bağlamak için renk, doku ve desenlerin doğru kullanımı ile titizlikle planlanmıştır. Kombine mobilya görüntülerini karıştırdığınızda ve eşleştirdiğinizde, her birinin birbirini tamamladığından ve çakışmadığını görebilirsiniz. Parlak, cesur renkler kullanabilirsiniz.

Yazlık Tarzı Yatak Odası

Yazlık tarzı yatak odası denince aklınıza sıcacık, ahşap döşemeler, kalın battaniyeler gelebilir. Bu durum özellikle yazlık tarzı yatak odalarının konusu diyebiliriz. Kalın rahat yastıklar, ağır rustik ahşap mobilyalar, boyalı ahşap ve doğal lifler. Sakinleştirici tonlardan canlı renklere kadar renk kullanımı en titiz haliyle sanatsal ellerde şekillenmektedir. Yazlık tarzı bir yatak odasını dekore etme fikrinin tamamı sıcak ve misafirperver olmalıdır.

Gris Yatak Odası

Gris yatak odası stili ile pastoral sahil inziva yeri, beyaz kum ve bol güneş ışığının güzelliğini yakalayın. Zengin kültürel mirasa sahip bir bölgeden ilham alan modern sahil tarzı, incelik ve zarafetin birleşimidir. Tarz, Avrupa'nın gösterişliliğinden, rustik dekordan ve modern ve çağdaş unsurlarla birlikte toprak renk şemalarından etkileniyor. Özellikle geniş yatak odaları ile yüksek tavanlar sizi çok geniş bir alanda olduğunuz hissi vermektedir. Gris yatak odası tasarımları gösterişli ve lüks yaşam tarzlarını çağrıştırır. Böylece gümüş renk tonlar ve bol miktarda parıldayan beyaz ile renkli İspanyol etkilerini tercih edebilirsiniz.

Çağdaş Tarzda Aşiyan Yatak Odası

Çağdaş bir yatak odası sıkıcı gelebilir, ancak doğru dokular ve unsurlarla inanılmaz derecede davetkâr olabilir. Sıcak renkler ve ahşap mobilyalar ile yumuşak dokuların modern bir tasarımla birleştirilmesi, yatak odanıza farklı hava katabilir. Çağdaş yatak odası iç mekanları, bir rahatlama noktası için aydınlık ve havadar bir his için doğal ışıktan yararlanır. Böylelikle Aşiyan Yatak Odası takımı tam sizlerin tercihine yanıt veren tarzlara sahiptir. Çağdaş yatak odası tasarımı, şık ve temiz tasarımla karakterize edilmiştir. Düz, dik çizgileri ve kenarları minimal veya vurgusuz keskin duvarlardan bahsetmek mümkündür. Cam, temiz ve modern bir görünüm için cömertçe kullanım söz konusudur. Aynı zamanda altın sarısı metal ayakları yatak odası takımına bir bütünlük kazandırmaktadır.

Geleneksel Tarzda Megan Yatak Odası

Geleneksel tarz, geçmişte demirlemiş bir dönemi ifade etmektedir. Ancak halen yoğun bir kullanım ile talep söz konusudur. Ancak bu, sıkıcı, donuk ve modası geçmiş olması gerektiği anlamına gelmez. Geleneksel stiller, klasik tasarımı, mobilya ve motiflerin simetrik yerleşimini, canlı renk paletlerini ve rahat bir havayı kucaklar. Yatak odanızı parlak renkler, orijinal sanat eserleri ve korkak duvar kağıtları ile renklendirebilirsiniz. Geleneksel yatak odası iç mekanlarının klasik simetrik tarzı, pahalı ve modern görünen doğal bir zarafet sağlar. Bu ekstra kıvılcım için geleneksel yatak odası iç mekanlarınıza çağdaş stil dokunuşları ekler.

Rustik Tarzda Noir Yatak Odası

Rustik tarzdaki Noir yatak odası, piyasaya uzun süredir hakim olan minimalist düzene isyan ettiği için popülerlik kazanan bir tasarımdır. Rustik dekor, sıcak tonlar, geri dönüşümlü mobilyalar, büyük kilimlerin yere atıldığı ve depolama sandıklarının dövüldüğü anlamına gelir. Rustik tarzda bir yatak odası, telaşlı şehir hayatından modern ve rahat bir kaçış için cevabınızdır. Sıcak, sakin ve doğanın birliğini, modern ergonomiyi ve formu kutlayan bir yatak odası sizin tarzınızı yansıtabilir. Bu anlamda Sizin Dükkan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tam anlamıyla Noir Yatak Odası takımı sizlerin vizyonunu tanımlayan tarzları ile uzun vadelerde kullanım olanakları sağlamaktadır.