Blog

Mobilya’da kış trendleri

Duruşu ve rahatlığı ile birlikte Hayalim Plus en uygun fiyatları ile Sizin Dükkan'da!

Sezonluk olarak hazırlanan kampanyalar ile birlikte yeni trend olan mobilya çeşitleri Sizin Dükkan ile geniş ürün portföyünde yer almaktadır. Sezonluk olarak evini yeniden yaratmak isteyenler özellikle mobilya’da kış trendleri ile sıcak bir ortam hazırlamanın amacında olmaktadır.

Yeni sezonlar ile yeni ürünler aynı zamanda evinizi baştan yaratmak ve güzelleştirmek için fırsat olmaktadır. Özellikle kış aylarında soğuktan nasıl arınacağını arayanlar Sizin Dükkan’ın iç mimarlarının önerileri ile kış sezonu trendine ortak olmaktadır. Bu aşamada en önemli husus tekstil ürünleri olmaktadır. Özellikle yatak odası takımları ile örtülerinde kedisini gösteren tekstil ürünleri aynı zamanda uzun uykularınızın adresidir.

Flanel çarşaflar, kaşmir veya yün örtüler ve pamuklu yorganlar gibi ekstra konforlu yumuşak aksesuarlar, her yeri ısıtan kış iç tasarım trendi olmaktadır. Kanepenin arkasına katlanan, yatağa atılan veya büyük bir sepet içinde yuvarlanan seçenekler de duyulara hitap eden görsel bir sıcaklık ve rahatlık hissi vermektedir. Ayrıca, ince örgülerin yerini alan örgü puflar ve büyük kalın kablo örgüler ile bu kış örgü aksesuarlar öne çıkıyor. Tekstil başka şekillerde de olabilir. Suni kürk tabureler ilave oturma için harikadır, örneğin koyun postu kilimler kış günlerinde sıcak bir halı hizmeti görmektedir.

Kış Modası Berjerler

Soğuk aylarda rahatlık çok önemlidir. Rahatlık hissini uyandırmanın kontrasttan daha iyi bir yolu yoktur. Yumuşak bir arada sert, kavisli düz bir araya gelir. Hayalim Berjer, bu trendi takip eden, düz bacaklara doğru hafif yuvarlak hatlara sahip modern, lüks bir oturma koltuğudur. Her tasarımcı aynı zamanda süper yumuşak kumaşların ve doğal tekstillerin, havayı yumuşatmak için büyük, lüks ve yumuşacık yastıkların yanı sıra konfor söz konusu olduğunda günün sırası Hayalim Berjerlerde olmaktadır.

Hayalim Berjer bu sezonun en iyi trendlerini yansıtacak şekilde özelleştirirken renk ve rahatlığa odaklanmaktadır.  Açık kahverengi veya siyah gibi koyu ahşap kaplamayı yumuşak, esnek kolay temizlenebilir kumaşı rahat, sıcak bir ortamla birleştirir.

Sıcak Ahşap Elemanlar

Ahşap iç mekanlar sadece 2022 iç tasarım trendleri arasında ortaya çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda soğuk havalarda, ahşap yüzeylere veya vurgulara sahip bir alan, doğal bir yalıtkan görevi görmektedir. Aynı zamanda daha iyi bir ısınma etkisi de vermektedir. Döşeme ve ahşap paneller daha fazla etki yaratır. Ancak kış için daha basit ahşap iç tasarım trendleri de vardır.

Göz Alıcı Şömineler

Kışın evde toplanmak için en iyi yerlerden biri kesinlikle şöminenin etrafıdır. Kinetik aydınlatma için güzel odak noktaları, bunlar bir odaya özel bir ambiyans katar. Şömineniz, desen ve stil sergileyen ilginç ekranlarla kendini gösterir. Alev kütüklerine sıcak bir alternatif, farklı yüksekliklerde sütunları yükselten bir şamdan ile şöminenizin içini süslemektir. Şömineniz iç mekanlarla sınırlı değildir.

Şık Mumlar

Karanlıkta oturmanıza gerek olmamakla birlikte fazla ışık insanları rahatsız edebilir. Günlerin kısalmasıyla, mekanlara ışık eklemenin yollarını en üst düzeye çıkarmak bir zorunluluktur.  Mumlar, sakinleştirici parıltıları ve şenlikli unsurları nedeniyle favoridir. Mumluklar ve adaklar her zaman harika bir aksandır.

Grinin Tonları

Simli ağaç dalları, şöminelerden dumanlı dumanlar ve buzlu pencere camları. Bununla birlikte çeşitli gri tonlarının kesinlikle favori bir kış iç tasarım trendi olması şaşırtıcı değildir. Doğanın nötr paletinden ilham alan arduvaz, kömür, taş, sis ve sis tonları, hem öne çıkan mobilya parçalarında hem de vurgulu dekorlarda içeri giriyor.

Yeni mobilya trenleri pek çok insanın geçici oldukları için takip etmekten hoşlandıkları bir şey olmasa da, zamansız sonbahar ve kış trendleri, evinizi daha serin mevsimlere göre şekillendirmenin yeni bir yolunu sunmaktadır. Bu anlamda yeni trendler Sizin Dükkan ile ürün gamında bulunmaktadır.

Evlerimizden taleplerimizi karşılamak için iç tasarım trendleri ortaya çıktıkça, 2022 sonbahar dekor fikirleri ve tasarım trendleri, zorlu birkaç yıldan sonra arkadaşlarınızla ve ailenizle bir araya gelip rahatlamak için rahat, sıcak bir ev yaratmayı hedefler. Bu hedeflerinizde size en yakın adres ise sizindukkan.com olmaktadır.

Sıcak Tonlu Renkler Önemli

Üstte açık kahverengi boya, altta koyu kahverengi boya ile iki tonlu duvar, küçük dekorlu açık raf ünitesi ve açık renkli ahşap yan sehpa evinize ve yaşam alanlarınıza sıcaklık katabilir. Bununla birlikte rahat bir yaşam alanı yaratarak oda boyunca tek başına kullanılmak için mükemmel. Sıcak kirli beyazlar ve hafif nötr tonlar ile kullanıldığında gerçek bir ifade tonu haline gelebilir. Böylelikle odaya sıcaklık getirebilir. Bu kombinasyon özellikle güneşli ve güneye bakan odalar için mükemmel olur. Ayrıca, nötr bir renk ailesinden daha derin, daha koyu tonlarla en iyi şekilde eşleştiği daha karanlık alanlarda çok iyi performans gösterir. Ahşap, taş, kil gibi tüm doğal malzemelerle ve keten veya jüt gibi doğal kumaşlarla güzel bir uyum sağlar. Sırt Dikişi, yumuşak sıcak aydınlatmayla en iyi şekilde görünür ve evinizde rahatlatıcı bir ortam atmosferi yaratmak için mükemmel seçenek olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir