Blog

Kullanışlı Köşe Koltuk Takımları

Özellikle küçük alanlarda büyük işlevsellik kazandıran kullanışlı köşe koltuk takımları bir anlamda kurtarıcı rolüne bürünür. Yaşam alanlarınızda oturma odası ve salonlarınızda kullanacağınız koltuk takımları farklı boyutları ile yaşamınıza hayat katar. Bu anlamda sizindukkan.com ile kullanışlı köşe koltuk takımları farklı boyutlar ile evlerinize gelmektedir.
Sevdiklerinizle daha yakın bir ortamda olmanın yolu köşe koltuk takımlarıdır. Öyle ki en küçük alana dahi işlevsellik kazandıran bir ergonomik yapıları bulunur. Bu sayede odada daha çok yaşam alanı bırakan özelliğe sahiptir. Sevdiklerinizde daha yakın oturma imkanı verir. Bu sayede çok daha sıcak muhabbetlerin adresi olmaktadır. Her odaya, her renge uyan farklı köşe koltukları sizindukkan.com ile bünyesinde bulunmaktadır. Öyle ki L tipi ve U tipi tarzları ile modern, rahat koltuk takımları en konforlu haliyle size mutluluk katar.
Uzun TV programlarının izlenmesine olanak sağlayan köşe koltukları aynı zamanda kısa kestirmelerin adresidir. Öyle rahat ve konfor sunar ki uyuduğunuzu hissetmezsiniz. İskeletindeki sağlam yapısının üstünde konfor sağlayan malzemeleri uzun yıllar kullanım ömrü sağlar. Hatta ev hanımlarının en çok istediği kumaşlara sahiptir. Leke tutmaz, kolay temizlenebilir özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Yeni teknoloji ile üretilen kumaşlar sağlıklı olurken yıllara meydan okuyacak güçleri ile dokunmaktadır. Bu sayede uzun yıllar yıpranmadan kullanma olanakları sağlamaktadır.

Köşe Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Köşe koltukları konumlandığı alanda uyum içerisinde olması gerekir. Nitekim oturma odası ya da salonda köşe koltuk takımları odanızın diğer mobilyaları ile uyumlu olması gerekir. Bu uyumu sağlayacak mobilyaların tamamı sizindukkan.com kataloglarında yer almaktadır. Halısından perdesine, TV ünitesinden avizelerine kadar ihtiyacınız olan tüm mobilyalar sizindukkan.com ile en uygun fiyat şartları ile yaşam alanlarınıza gelmektedir. Kampanyalı satışlar ile en ucuz köşe koltuk takımları en uygun ödeme koşulları ile sağlanabilir. Bu anlamda sürekli yapılan kampanyalardan bahsetmek mümkündür.
Öncelikli olarak bir köşe koltuk takımımı yoksa kanepeleri berjerleri bulunan bir koltuk takımımı almak istiyorsunuz. Buna karar vermek önemlidir. Bu anlamda ihtiyacınız olana karar verilmesi gerekir. Köşe alımında karar kılmanız halinde köşe koltuk takımı almadan önce dikkat etmeniz gereken hususları gözden geçirmelisiniz. Bunlar;

  • Odanızın alanı ve ölçüleri
  • Tarzınızı Seçin
  • Odanızın ölçüleri ile köşe koltuk takımının ölçülerinin uyması
  • Kumaş özellikleri
  • İskeleti ve garantisi
  • Aksesuarları

Sizindukkan.com uzman tasarımcılarının imzasını taşıyan uzman ellerinde şekillenen kullanışlı köşe koltuk takımları ve diğer mobilyaların alımında rehberlerimiz ihtiyacınız olan desteği vermektedir. Zira yaşam alanlarınızda mükemmel köşe koltuk takımları satın almanıza yardımcı olacak ipuçları ve ilgiler müşteri hizmetlerimizden edinilebilmektedir.

İşlevsel Ergonomik Köşe Koltuk Takımları

Köşe kanepeler, yoğun evler için mükemmel bir buluştur. Bir köşe kanepe satın alırken ilk adımınız, köşe kanepenizin gitmesini istediğiniz odada ne kadar yeriniz olduğunu ölçmek olacaktır. Alanın uzunluğunu ölçerek başlayın. Özellikle kanepenizi odanızın köşesine yerleştiriyorsanız, her iki duvar boyunca boyutları önemlidir. Yan masalar veya ayaklı lambalar için her iki tarafta da yer bırakmayı unutmayın. Ardından, kanepenin önüne oturacak kilim veya masaları hesaba katarak alanın derinliğini ölçün.
Sizindukkan.com bünyesinde her eve uygun pek çok farklı köşe koltuk modeli bulunmaktadır. Kompakt bir köşe kanepe istiyorsanız, şezlong tarzı bir kanepe tam da aradığınız şey olabilir. Bu tasarım, büyük ayak izi olmadan bir köşe kanepenin tüm konforunu sağlar. Bazı şezlongların altında saklama bölmeleri bulunmaktadır. Bu bölmeler, atkılar, battaniyeler, TV uzaktan kumandaları, oyuncaklar ve dergiler için kullanışlı bir saklama alanıdır.
Sol ve sağ tasarımlarda mevcut olan şezlonglar, bir kutu setinin önünde sebze yemek istediğinizde çok rahat olur. Şezlonglar, kompakt tasarımları sayesinde, daha geniş bir alanda bir tabure veya vurgulu koltukla birlikte tasarlandığında güzel bir şekilde çalışır. Ancak kendi başına da eşit derecede şık görünür.
Açılı bir köşe kanepe, birçoğunuzun TV karşısında rahatlamak isteyeceği aile evleri için ideal olan esnek bir oturma alanı sunar. Fikir, yaşam alanınıza mükemmel şekilde uyan bir kanepe tasarlamaktır. Doldurulması gereken daha büyük bir yaşam alanınız varsa veya daha küçük odanızdan en fazla oturma alanını elde etmek istiyorsanız, açılı kullanışlı köşe koltuk takımları düşünebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir