Blog

Eviniz İçin Dekorasyon Fikirleri

Bulunduğunuz bölgeye göre yeni trend olan mobilyalar ile evinizi dekore etmek isteyebilirsiniz. Bu aşamada dekorun tek yolu mobilyalar değildir. Evinizi tamamen değiştirebilirken aynı zamanda küçük dokunuşlar ile adeta yenilenebilirsiniz. Yeni trend ev dekorasyonunda ihtiyacınız olan en önemli argümanlar ise Sizin Dükkan ile geniş ürün sepeti içerisinde yer almaktadır.

Öncelikli olarak evinizi dekore ederken nereden başlamanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Bu aşamada ihtiyacınız olan danışmanlık ile desteği Sizin Dükkan uzman tasarımcılarından alınabilir. Zira internet ile size uygun tasarım ve dekorasyon ürünleri en geniş haliyle sunulmaktadır. Böylelikle banyonuzdan yatak odasına, bahçenizden oturma odanıza kadar her çeşit mobilya ve dekor ürünleri kataloglarımızda yer almaktadır.

Ev Dekorunda Başlıca Hususlar

Evinizi dekore etmek zaman alan hususlardandır. Bu aşamada baştan aşağı yenilenen bir ev için tasarımda dikkat etmeniz yenilikler ve değişiklikler için listemiz şu şekilde sıralanabilir.

  • Duvar boyamaları
  • Döşemeler
  • Halı ve kilimler
  • Depolama alanları
  • Mobilyalar
  • Aydınlatmalar
  • Yastıklar
  • Örtüler

Yaşam alanlarınızı yeniden dekore etmek zaman ve çaba ister. Bunun yanında en önemli husus bütçedir. Zira ayırdığınız bütçeden daha fazlası gidebilir. Bu anlamda bütçenize uygun hızlı dekorasyon çözümleri sizin dükkan bünyesinde bulunmaktadır. Piyasa şartlarına göre yapılan kampanyalar ile en uygun fiyatlara alacağınız dekorasyon ürünleri aynı zamanda en uygun ödeme koşulları ile evlerinize gelmektedir. Böylelikle önünüzü gördüğünüz bir dekorasyon çalışmalarına başlamış olursunuz.

Sizin dükkan sizlere muhteşem bir dekorasyon olanakları sağlar. Hepimiz rahat ama yine de giren herkes üzerinde harika bir izlenim bırakan bir eve sahip olmak isteriz. Bu nedenle, evinizin sıcak olmasını sağlamak için yeniden dekore etmeniz gereken ilk oda oturma odasıdır. Bu, insanların evinize girdiklerinde gördükleri ilk odadır ve evin geri kalanı için tonu belirleyecektir.

Dekorasyonda Kendi Tarzınız Önemlidir

Her şeyden önce, geri adım atmanız ve evinizin durumunu değerlendirmeniz gerekecek. Hangi tonu ayarlamak istediğinizi bildiğinizden emin olmak istersiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz modern, çağdaş, çiftlik evi, geçiş tarzı ve çok daha fazlası gibi birçok farklı stil vardır. Bir stile karar verdikten sonra, neyi tutacağınıza ve neyi atacağınıza karar vermelisiniz. Çok küçük, çok büyük, modası geçmiş, hasarlı veya oda vizyonunuza uymayan tüm mobilyalardan kurtulabilirsiniz. Yeni trend, muhteşem tasarımlara sahip mobilya seçenekleri Sizin Dükkan ile sunulan hizmetlerdendir. Bu anlamda ihtiyacınıza yönelik olarak onlarca çeşit tarz ve konfora sahip mobilyalardan bahsetmek mümkündür.

Kendi kişiliğinizi yansıtacağınız dekorasyon çalışmasında evinizde kişilik kazanacaktır. Evin en çok etkiye sahip odası olan oturma odasının tonunu belirledikten sonra, evinizin geri kalanını onun etrafında tasarlamaya başlayabilirsiniz. Oturma odanızın modern, yatak odanızın ise çağdaş görünmesini istiyorsanız, bunun için gidin.

Her odada herkesin dikkatini çekmek için tasarlanmış büyük bir parça vardır. Odanın geri kalanı onun etrafında döner. Yatak odasında bu parça genellikle yataktır. Oturma odasında pahalı bir kanepe, büyük bir tablo ve hatta bir orta sehpa olabilir. Bu, odayı zevkinize göre yeniden dekore etmenizi kolaylaştırır ve işi organize etmenizde faydalı olur.

Aydınlatma dekorasyonun önemli parçasıdır.

Evdeki her odanın iyi bir aydınlatmaya ihtiyacı vardır ve bunu odanın havasını ayarlamak için kullanabilirsiniz. Evinizde bir etki yaratmak için ortam, vurgu, görev ve doğal aydınlatma karışımını kullanabilirsiniz. Işıkları kullanmanın en iyi yolu, farklı türleri birleştirmektir. Yeni bir görünüm için eski abajurları ve pencere dekorasyonlarını değiştirmelisiniz.

Yeni Renkler Ev Dekorasyonunun En Ucuz Yoludur

Evinizi dönüştürmenin en ucuz ve en kolay yollarından biri, yeni bir kat boyamaktır. Etkiyi en üst düzeye çıkarmak için, güvenli oynamayı bırakmalı ve cesur, zengin ve canlı bir renk tonu seçmelisiniz. Tek bir renk yerine birden fazla renkler ile çok daha canlı bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Yastıklarınıza, duvarlarınıza ve kullandığınız diğer dekorlara renk katarak evinizi ferahlatabilirsiniz. Güzel bir akışa sahip olması için yeni renklerin birbirini tamamlaması gerekiyor. Vurgulu yastıklar, öne çıkarmak için vurgulu bir duvarla birlikte kullanabileceğiniz birçok farklı desen ve renkte gelir.

Evinizi dekore etmek kesinlikle biraz zaman alacaktır, bu yüzden acele etmeye gerek yok. Evinizin değiştiğini gördükçe, onu nasıl dekore edeceğiniz konusunda yeni fikirler edineceksiniz. Her şeyi bir an önce halletmek için aceleye gerek yok. Evinizi planlamaya ve şekillendirmeye başlarken odaklanabileceğiniz bazı unsurlar vardır:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir